u uiv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>
Americká hypotéka je mezi klienty bank čím dál, tím více oblíbená. Za její oblíbenost pak zřejmě ve velké míře může fakt, že je bezúčelová, což znamená, že si můžete půjčit kolik peněz potřebujete a nemusíte dokládat, na co je použijete. Takže pokud třeba rekonstruujete svůj starý byt na nový, tak se v případě bezúčelové půjčky nemusíte zaobírat sběrem a dokládáním jednotlivých faktur a toho, co jste si za půjčené peníze pořídili a jaké služby jste jimi uhradili.
Vždyť člověku přijde tak nějak přirozené, že do toho, co si za půjčené peníze pořídí vlastně nikomu nic není. Vždyť když peníze budete poctivě splácet, a ještě si připlatíte na úrocích, tak co je komu do toho, co si za ně pořídíte.
Ovšem vypadá to, že bankovní domy mají v tomto ohledu poněkud jiný názor, a než vám vůbec cokoli půjčí, tak si důkladně prověří, jakým jste klientem. Zajímá je nejvíce samozřejmě to, zda budete v budoucnu schopni poctivě splácet, a zda se z vaší strany nemusí obávat nějakých nečekaných komplikací. Takže si důkladně prověří vaše případné záznamy v registrech smluv, stav vašeho účtu, a to i co se jeho historie týče, vaše příjmy a výdaje či to, jaký je váš věk.
Zkrátka, půjčit si u banky peníze není žádná legrace. A poté, co všechno absolvujete se vám klidně může stát, že banka shledá, že jste pro ni rizikovým klientem a nic vám nepůjčí. V tomto ohledu je proto mnohem výhodnější, obrátit se s žádostí o vyřízení nebankovní americké hypotéky na nebankovní společnost, která je ke klientům mnohem vstřícnější a snaží se jim ve všech ohledech vyjít vstříc s přihlédnutím k jejich individuálním potřebám. Nicméně i tak je potřeba počítat s tím, že u bezúčelové půjčky je vždy vyšší úroková sazba než u té účelové, a také se za ní musíte zaručit nějakou nemovitostí, buď vlastní anebo někoho z vašich blízkých.